Sofer curier cat B Marea Britanie

FAST DESPATCH LOGISTICS S.R.L. 500 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Vrei un job de curier ├«n Marea Britanie?­čÜÜ
Hai s─â lucrezi al─âturi de cea mai mare flot─â de curieri!­čôŽ
Fast Despatch Logistics ( FDL) este ├«n c─âutare de ╚Öoferi pentru curierat cu permis categoria B. ­čĹÇ

Candidatul ideal:
* S─â de╚Ťin─â permis de conducere categoria B, de minim 2 ani
* Să fie dornic de muncă și serios
* Limba englez─â nu este obligatorie

Descrierea jobului

Ce oferim:
* £500 săptămână net(GARANTAT), după taxe și cheltuieli cu cazarea (intre săptămâna 44 si 47)
* £600 saptamâna net(GARANTAT), după taxe și cheltuieli cu cazarea (intre săptămâna 48 si 51)
Se lucreaza intre 3 si 6 zile in functie de volum.
* Colaborare până la 24 decembrie 2022(cu posibilitae de a rămane după pe oferta standard)
* Mașină Gratuită (Ford Transit, Opel Vivaro, Mercedes Vito, etc.) Motorina inclusa pentru ruta
* Transport Gratuit dus-intors cu autocarul (RO-UK-RO) pentru minim 4 săptămâni de muncă
* Banii se iau săptămânal (ce se muncește săptămâna în curs se iau in urmatoarea săptămână)
* Training platit £100
* Bonus performantă £50 săptămână
* Bonus £100 pentru 6 zile pe săptămână in luna Decembrie
* Consultan╚Ť─â GRATUITA

Descrierea jobului:
* livreaz─â expedi╚Ťiile ├«n zona arondat─â;
* respectă standardele de calitate și procedurile de curierat.

Obligatoriu:
* sa detineti un smartphone ­čô▒
* cartel─â sim uk
* safety shoes
* high-vest

O zi de munc─â:
* Diminea╚Ťa se ajunge la depozit, unde ├«nc─ârca╚Ťi duba cu ruta prestabilita, timpul de ├«nc─ârcare, ├«n medie, este de 10-15 minute, pachetele fiind deja sortate ╚Öi asezate pe cu╚Öti (95% din pachete sunt sub 5kg), dup─â care se ├«ncepe livrarea; livrarea se face prin aplica╚Ťia noastr─â instalat─â pe telefonul Dumneavoastra, cel mai rapid si simplu sistem de livrat, rutele sunt precalculate pentru 9 ore, se pot termina mai repede sau mai greu ├«n func╚Ťie de fiecare persoan─â.

ԜĴŞĆSuna acum la 0312297075ԜĴŞĆ
*numar cu tarif normal

Fast Despatch Logistics LTD suntem una dintre cele mai mari companii de curierat din Marea Britanie, si cel mai mare partener logistic al Amazon Logistics UK.

In momentul de fata activam in 5 tari: Marea Britanie, Franta, Germania ,Romania si India. Italia si alte tari din Europa sunt pe lista noastra.

In momentul de fata avem peste 3000 de soferi la nivel Mondial.

Activam in 40 locatii in Marea Britanie, 5 Locatii in Franta, 2 locatii in Germania. Urmeaza sa ne extindem in toata Europa cu echipa noastra de profesionisti.

Publicat 25 Sept. 2022 Reactualizat 23 Oct. 2022 Expir─â 25 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.