Publicat 01 Feb 2021 | Expiră 04 Mar 2021

Sofer cu atestat transport persoane ARR

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- ​Atestat ARR
- Absolvent 12 clase;
- Limba engleza - nivel minim;
- Vechime permis minim 2 ani;
- Cazier rutier fara abateri grave;
- Atitudine optimista si prietenoasa;
- Abilitati dе orientare catre client si organizare;
- Bune abilitati dе comunicare si relationare;
- Spirit dе echipa;
- Fire calma.

Descrierea jobului

Desfasoara transferuri in Bucuresti sau interurban,
Preia pasageri de la locatii comunicate inclusiv aeroport
Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitiati protocol),
Tine legatura cu dispeceratul si completeaza formulare specifice activitatii,
Mentine curatenia autoturismului.

Beneficii:

Pachet salarial fix, bonus in functie de performante, transport si alte beneficii.
Îți оferim sprijin in оbtinеrеа аtеstаtului prоfеsionаl pеntru trаnspоrt persoаnе, dе lа ARR, cаrе еstе obligаtоriu pеntru аcеst jоb, аpоi în funcțiе dе performаnțеlе tаlе.
Poți sta în orice aplicație dorești, important este să atingi pragurile de rentabilitate.

Companie de transport persoane în regim de închiriere, atestată A.R.R. Punem la dispoziția dumneavoastră o gamă variată de servicii de mobilitate pentru a veni cât mai bine în întampinarea celor mai complexe nevoi. Pachetul de servicii pe care îl oferim este constituit dintr-un cumul de opțiuni și beneficii: totul de la o flotă diversificată de autoturisme, până la șoferi atent selecționați, bine instruiți, prezentabili și vorbitori de limba engleză. OneCab deține o flotă de 40 autoturisme 100% electrice marca VW e-Golf, VW ID.3, Renault Zoe.

Expirat
Sofer cu atestat transport persoane ARR  -  Onecab Shuttle S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles