Publicat 31 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 30 Aug 2019

Sofer comunitate - Salar 2500 euro/luna

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Transport / Distributie, Import - export

Candidatul ideal

  • Permis conducere cat. C E
  • Atestat profesional pentru transport marfa
  • Card digital pentru tahograf
  • Experienta ca sofer de tir
  • Disponibilitate pentru lucru pe comunitate, curse din Spania, Franta, Italia,UK.

Descrierea jobului

  • Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ.
  • Minimalizarea cheltuielilor de transport
  • Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare
  • Transport complet si nu se face grupaj
  • Semiremorca nu se schimba
  • Se lucreaza cu prelata
OFERIM:
  • Pachet salarial competitiv 2500 euro/luna, cu plata, intotdeauna, la timp;
  • Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere.
  • Transport asigurat cu avionul
  • Variante de lucru: 6 saptamani cu 2 liber, 8 saptamani cu 2 liber sau 10 saptamani cu 4 liber.

Descrierea companiei

Firma de Transport infiintata in 2007.

Sofer comunitate - Salar 2500 euro/luna  -  Rlc Spedition S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles