Publicat 12 Aug 2019 | Reactualizat 09 Sep 2019 | Expiră 12 Sep 2019

Sofer comunitate obligat. cat C,CE cu experienta pe SILO +WF

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Completeaza corect CMR-urile, rapoartele de cursa respecta timpii de condus si livreaza la timp.
  • ​Experienta in conducerea camioanelor cu remorca.
  • Disponibilitate de lucru in functie de posibilitatile soferilor.

Descrierea jobului

OFERIM VENITURI ATRACTIVE SI MOTIVANTE (> MEDIE) INCEPAND DE LA 2300€ PANA LA 2800€!

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra si posezi:

  • Obligatoriu permis de conducere categoria C,CE,
  • Atestat marfuri generale
  • Card tahograf digital
  • Cunosti una dintre limbile de circulatie internationale Engleza sau Germana,
  • Ai minim 1 an experienta pe comunitate si nu ai cazier, te asteptam sa ne contactezi

Descrierea companiei

S.C BRG LOGISTIC
Suntem o firma care se ocupa cu transportul international de marfuri in spatiul comunitar si suntem in continua dezvoltare si ascensiune, de aceea cautam sa angajam soferi profesionisti.

Expirat

Sofer comunitate obligat. cat C,CE cu experienta pe SILO +WF  -  SC BRG LOGISTIC SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles