Publicat 11 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Sofer Comunitate ES-FR-IT-RO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Va rugam sa aplicati DOAR DACA indepliniti conditiile de mai jos
- experienta min. 6 luni in comunitatea europeana
- card tahograf VALABIL
- atestat transport marfa VALABIL
- atestat ADR VALABIL
-DISPONIBILITATE IMEDIATA

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

- Livrarea bunurilor in perfecta stare
- Asistarea la incarcarea si descarcarea marfii, asigurarea marfii in mod corespunzator
- Completarea foilor de parcurs
- Condusul pe distante mari in special rute ES-FR-IT-RO
- Alimentarea cu motorina
- Intretinerea camionului: curatare, spalare,verificare date ITP, RCA etc
- Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum etc

Oferta salariala:
-salariu minimum pe economie
- diurna 65 euro/zi
- program de lucru 8 saptamani in afara si 2 saptamani in tara
-deplasare cu avionul la baza de lucru din Barcelona
-baza din Barcelona dispune de toate utilitatile: baie, bucatarie, masina pentru deplasare in localitate

MARINE EAST RMN SRL, membra a grupului Marine, este o firma de transport ce activeaza pe piata din Romania din anul 2012 insa in domeniul transportului are o vechime de mai bine de 30 ani.

Echipa Marine este formata din tineri, media de varstei fiind 35 ani.

Expirat
Sofer Comunitate ES-FR-IT-RO  -  MARINE EAST RMN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles