Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

SOFER COMUNITATE C+E prelata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajazam soferi categoria C+E, prelata pe comunitate rutele Italia-Anglia, Italia-Germania, Italia-Benelux:

Candidatul potrivit:
Experienta de minim 1 an in transportul international

Descrierea jobului

Oferta:
Venituri minime de 2100 euro + bonusuri.
- telefon firma
- parcari UK - SNAP
- hotel FR/NL/BE/DE

Diurna: 62 euro/zi.
+ salariul pe tara
Salariul se vireaza in cont in data de 20 a fiecarei luni.
Diurna se vireaza in contul personal la cerere (indiferent de data calendaristica)

Bonusuri:
+50 euro – media de 400 km/zi
+100 euro pentru o perioada de lucru de 90 zile (3 luni)

Pentru incepatori (fara experienta minima) este o alta grila de salarizare:
55 euro/zi + salariu pe tara.

Detalii:
Camioanele sunt echipate cu aparate taxare pe toate tarile tranzitate, echipament protectie complet, carduri combustibil, frigider.
Se vine acasa de fiecare data cu camionul.
Perioada minima de lucru – 4 saptamani pe comunitate, liber – 1 saptamana
Se respecta programul de condus.

Descrierea companiei

Transporturi interne si internationale de marfuri.

Compania Speedline Impex infiintata in anul 2005, este o companie cu capital privat in totalitate romanesc. In prezent parcul auto al companiei detine 140 de camioane, majoritatea Daf Euro 5 EEV dar si Mercedez Benz Actros Euro 6. Asigurarea CMR efectuata la firma Asko Germania cu valoare asigurata deeuro per eveniment va ofera siguranta unei bune colaborari in eventualitatea unor evenimente nedorite. Cu o experienta de 12 ani pe piata de transport intern si internationala compania Speed Line Impex garanteaza calitatea serviciilor de transport oferite, iar in ultimul an compania noastra si-a indreptat atentia spre transportul intracomunitar ajungand ca in prezent sa coordoneze 65 de camioane in acest sistem pe ruta Italia-Anglia.

De asemenea societatea noastra are ca ramura mai noua si obiectul de activitate service camioane.

Expirat
SOFER COMUNITATE C+E prelata  -  SPEED LINE IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles