Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

SOFER - COD COR 832201

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Conditii candidat,
- minim studii medii;
- carnet de sofer minim categoria B;
- fara antecedente penale si fara fara incidente rutiere grave produse din vina sa;
- cazier juridic;
- minime cunostinte geografice, orientare, smartphone, gps;
- cunoasterea temeinica a legislatiei rutiere in vigoare.
- sa fie o persoana responsabila, sociabila, echilibrata, organizata;
- sa dea dovada de seriozitate si corectitudine

Descrierea jobului

Se ofera: salariu motivant si alte beneficii motivante; un mediu de lucru profesionist.
Continutul minim al dosarului de candidatura : CV (Curriculum Vitae), scrisoare de intentie, copie permis conducere, copii dupa acte de studii

Metoda de selectie a candidatilor: proces de intervievare ( doar cu cei care corespund profilului definit, selectati in baza CV-urilor si a scrisorilor de intentie);

Dupa verificarea dosarelor, doar candidatii selectati care corespund profilului definit vor fi contactati.

Prin aplicarea pentru postul menţionat în prezentul anunţ, sunteţi implicit de acord cu Politica de prelucrare a datelor cu caracter personal a potențialilor angajați. (www.sifm,ro , Despre noi, CARIERE: link …)

Descrierea companiei

Societatea de Investitii Financiare Moldova SA

Expirat
SOFER - COD COR 832201  -  SOCIETATEA DE INVESTITII FINANCIARE MOLDOVA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles