Publicat 15 Nov 2018 | Reactualizat 13 Dec 2018 | Expiră 16 Dec 2018

Sofer CE Germania 2.720,00 Euro net + alocatie

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte de limba germanä sau englezä la nivel medium, STRICT NECESAR!
- Carnet de conducere categoria, B, C, CE, C1E
- Experientä sofer profesional pe Tir 40 to minimum 1 an
- Card catograf, (driver card)
- Atestat transport marfa (driver qualification card)
- ADR, motostivuitor sau cunostinte cu camion remorca favorabil
- Serios, sincer, munictor, punctual, comportament cu respect
- Aspect curat si prietenos
- Cauta un contract de munca serios si un raport de munca pe durata lunga
- Doreste sa se stabileze pe durata lunga in Germania

Descrierea jobului

- Angajator german cu contract pe Germania
- Transporturi pe teritoriul Germaniei
- Cap tractor semiremorca sau camion cu remorca jumbo
- märfuri generale
- curse lungi, la sfirsit de saptamina la baza
- se respecta legile de condus si de pauze
- inceputul munci este imediat posibil
- cazarea la inceput prin angajator
- salariul lunar inclusiv diuna in medie 2.720,00 Euro lunar net inclusiv pachet social german (cuprinde asigurare de boala, pensie, somaj)
- lucru in sistem posibil pentru inceput

Compania SFJ consultuing GbR se ocupä cu recrutarea de soferi profesionisti pentru teritoriul Germaniei.
Silvia Jansen este si advocatä, Franz W. Jansen a lucrat 26 de ani in pozitie responsabilä in domeniu de transport. Inpreunä sunt specializati pe domeniu recrutare forta de munca (special soferi) care colaboreazä numai cu compani serioase germane si recruteaza de 4 ani cu succes soferi pentru Germania.

Kontakt: SFJ Consulting GbR
Kaiser-Friedrich Str. 21
D-65193 Wiesbaden
phone:
Silvia Jansen 0049-157-53915512
Franz Jansen 0049-151-14711200
info@perfectjobs.eu

Expirat

Sofer CE Germania 2.720,00 Euro net + alocatie  -  SFJ Consulting GbR