Sofer categoria D

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam in echipa noastra un coleg care sa fie responsabil, muncitor, sa fie corect, respectuos cu pasagerii si punctual.

Jobul presupune efectuarea curselor in baza unei planificari pe rutele Otopeni-Galati cu plecare zilnica din Otopeni si intoarcere, nu se va sta in alta localitate si ocazional curse speciale.

Dorim sa aveti permis de conducere categoria D si atestat de transport persoane.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului sunt:
- grija fata de pasagerii transportati
- grija fata de masina condusa;
- raportarea din timp a eventualelor evenimente;
- colectarea pasagerilor din locurile bine stabilite pe baza unor liste pe care le primiti de la organizator;
- incasarea sumelor aferente cursei;
- efectuarea zilnica a inspectiei masinii in vederea identificarii eventualelor probleme;
- predarea masinii in bune conditii in parcul auto la final de zi sau catre un alt coleg.

SUNTEM O SOCIETATE DE TRANSPORT PERSOANE PE RUTELE BUCURESTI (OTOPENI) - GALATI SI OTOPENI - FOCSANI, INFIINTATA IN ANUL 2011.

Publicat 4 aug. 2022 Expiră 3 sept. 2022