Publicat 27 Ian 2017 | Reactualizat 27 Feb 2017 | Expiră 28 Feb 2017

Sofer categoria C+E - INTERNATIONAL CURSE TUR-RETUR

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam personal cu atitudine pozitiva, dornic de afirmare, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa, intr-un mediu de lucru placut.
Dorim angajați care să fie creativi și flexibili, să lucreze cu pasiune și dăruire. Ne dorim angajați dedicati profesiei .
Viitorii tai colegi sunt:
• Persoane cu experienta mai mare sau mai mica pe o pozitie similara, dar care s-au integrat rapid in echipa noastra;
• Detinatori de permis auto categoria C+E;
• Cei mai buni conducatori auto;
• Comunicativi, cu spirit de echipa si orientare catre clienti si rezultate;
Daca descrierea ti se potriveste si tie, aplica acum!

Descrierea jobului

Sofer international pe relatia Romania-Olanda
-curse tur-retur;
-se lucreaza in echipaj;
-camioane Scania si Volvo, remorci frigorifice;
-salariu intre 1000 - 1500 eur;
-program de lucru cu respectarea timpilor de conducere

Iata, pe scurt, cam ce ar trebui sa faci:
• vei prelua si livra marfa, conform documentelor;
• iti vei respecta traseul de livrare zilnic la clienti;
• vei preda marfa catre clienti, conform documentelor de livrare si vei obtine confirmarea livrarii
• vei mentine legatura cu dispecerii pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitate
Si, bineinteles, ca orice sofer bun, vei avea grija de masina ta!

Daca vei fi colegul nostru, principalele beneficii oferite vor fi:
- salariu + bonusuri in functie de performanta + diurna;
-echipament de protectie:
-asigurare medicala internationala:
- abonament de sanatate si preventie la o clinica privata pentru tine si familia ta;
- contract pe perioada nedeterminata.

Este o afacere de familie cu o abordare practica, specializata în servicii de logistică și transporturi frigorifice în Europa de Est. Facem ceea ce promitem si promitem ceea ce putem oferi.
Mandersloot s-a dezvoltat considerabil în ultimii ani. În fiecare zi vehiculele noastre sunt pe drum pentru importul şi exportul de mărfuri. Din și în Olanda, Belgia, Polonia, Cehia, Slovacia, România, Ungaria și Bulgaria. Pe lângă sediul central din Scherpenzeel, Olanda, Mandersloot are birouri și în Polonia (Komorniki, lângă Poznan), Cehia (Klíčany, lângă Praga), Romania (Codlea, lângă Brașov) și Ungaria (Szigetszentmiklos, lângă Budapesta).

Expirat

Sofer categoria C+E - INTERNATIONAL CURSE TUR-RETUR  -  MANDERSLOOT LOGISTICS