SOFER CATEGORIA C + E CONTAINERE pentru Olanda | salariu - 3000 euro

Deli transportB.V. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Experiență de minim 6 luni pe containere
-Permis cat. C+E;
-Card tahograf;
-Atestat transport marfa;
-Atestat ADR, (transportam colete)
-Cunoasterea limbii engleze
- Perioada de lucru este flexibilă si se stabilește de comun acord

Descrierea jobului

Beneficii:
- Se pune la dispozitie masina de serviciu pentru deplasari in oras si cumparaturi personale ( Skoda Fabia).
-Pauza de weekend se face la GARAJUL firmei in Rotterdam.
-La garaj exista bucatarie cu terasa, baie, masina de spalat, camera de relaxare , televizor,
spatii de depozitare, curte cu gratar
-Contract de munca și BSN pe teritoriul Olandei
-In luna Mai a fiecarui an pe langa salariu se plateste si concediul
-Echipament de protecție
-Bonus de sărbători
-Telefon de serviciu, apeluri si internet, nelimitat in U.E.
-Dispecerat in limba engleza
-Camioane DAF Eur6 echipate cu trusa ADR , extinctoare, si aparate de taxare automate
-Transportul, asigurat cu avionul, posibil si cu masina pentru cine doreste.

Aplica cu CV-ul . Mai multe detalii la tel/whatsapp +31614968650

Publicat 2 Sept. 2022 Reactualizat 2 Oct. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.