SOFER categoria C (detinator Card tahograf)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Daca ai :
· Permis auto C (7.5 tone);
· Certificat de competenta profesionala (CPC sau CPI);
· Card tahograf si atestat transport marfa (pentru cat C);
· Minim 3-5 ani de experienta de condus;
· Studii medii;
· Experienta distributie marfa minim 3 ani;
· Experienta gestionare documente transport;

Daca esti :
· Responsabil, sociabil, comunicativ;
· Fara cazier judiciar;
· Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat).

Te invitam sa aplici !

Descrierea jobului

  • Asigura transportul produselor pentru diversi clienti la nivel national;
  • Tine evidenta documentelor de transport de distributie;
  • Raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport;
  • Se ingrijeste de starea tehnica a autovehiculului si raspunde de integritatea acestuia.

ALTEX LOGISTIC & DISTRIBUTION SRL face parte din ALTEX GRUP ROMANIA - lider de piața pe segmentul de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania, iar dorința noastră este sa rămânem pe locul 1, oferind clienților o experiență consistenta si uimitoare.
Altex înseamnă leadership, inovație încredere si garanția unui preț corect pentru produsele de care ai nevoie zi de zi!
Publicat 21 apr. 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos