Sofer - categoria B

Alia Media Print S.R.L. 40 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • permis conducere cat. B de minim 2 ani;
  • atestat transport alternativ sau dosar complet (vă asigurăm asistență dacă nu-l aveți);
  • auto personal nu mai vechi de 2010.

Descrierea jobului

Condiții:
  • plata se face săptămânal, numerar și/sau în cont;
  • angajare cu contract de muncă, PFA sau SRL, la alegere;
  • cel mai flexibil program, fiecare șofer decide cât și când lucrează, fără restricții;
  • posibilitate de lucru în mai multe orașe din țară;
  • recompense pentru calitate și vechime: reduceri la combustibil și piese, tractare în caz de accident, asigurări suplimentare gratuite, reduceri la revizii și spălări, premieri și tombole.
  • ajutor financiar și asistență pentru închirierea sau cumpărarea de autoturisme noi sau second.

Responsabilități:
  • efectuarea de curse tip taxi, conform aplicațiilor Uber, Bolt sau FreeNow;
  • comportament corect și civilizat, aspect curat al mașinii și șoferului;

ALIA Fleet este o flotă națională de transport alternativ în care oferim și cerem RESPECT. Avem o gamă largă de BENEFICII și solicităm SERIOZITATE maximă șoferilor noștri. Dacă îți dorești să ai un job cu câștiguri peste medie, într-un mediu de lucru CORECT, aplică acum la oferta noastră!
Publicat 11 Aug. 2022 Expiră 10 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.