Publicat 23 Ian 2020 | Expiră 22 Feb 2020

Sofer categoria B

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Administrativ / Logistica, Vanzari

Candidatul ideal

Studii medii
Experiența în muncă poate constitui un avantaj
Capacitate de lucru în echipă
Abilități de comunicare

Atestatul de calificare ca stivuitorist reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități specifice postului
Oferim cursuri de instruire pentru obținerea autorizației de stivuitorist plătite de companie, dacă este cazul
Abonament medical privat
Tichete de masă pentru fiecare zi de lucru

Compania REDOXIM a fost infiintata in urma cu 28 de ani si este principalul distribuitor de inputuri pentru agricultura pe segmentul de ferme mici si mijlocii si unul dintre cei mai importanti jucatori pe segmentul fermelor mari.
REDOXIM are acoperire nationala si isi distribuie produsele prin fitofarmaciile proprii, prin fitofarmacii partenere si prin vanzare directa la fermieri.
Numele REDOXIM a reprezentat intotdeauna garantia calitatii produselor si serviciilor oferite. A fost construit si este mentinut de catre ECHIPA.
Echipa de specialisti REDOXIM are o reputatie recunoscuta pe piata distributiei de inputuri, foarte bine pregatiti din punct de vedere tehnic, fiind la curent cu ultimele noutati tehnologice

Sofer categoria B  -  REDOXIM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles