Publicat 11 Aug 2019 | Expiră 11 Sep 2019

SOFER CATEGORIA B SI D

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Șofer profesionist cu experiență în conducerea unui microbuz, autocar, deținător de permis categoria B si D (pentru cei cu categoria D, trebuie sa existe si atestatul ARR).
Sa fie comunicativ si prietenos;
Sa fie responsabil si respectuos;
Sa fie implicat si orientat spre satisfacerea cerintelor clientilor;
Sa aiba capacitatea de a lucra in echipa;
Sa aiba rezistenta fizica si nervoasa;
Sa fie asumat.

Descrierea jobului

Descriere jos si responsabilitati:
Efectueaza curse pe ruta Bacau - Focsani - Aeroport Otopeni si retur;
Efectueaza curse speciale in tara;
Indeplinirea sarcinilor conform contractului de munca;

Beneficii:
Circula cu masini noi si moderne;
Mediu de lucru tanar si activ;
Salariu motivant;
​Disponibilitate pentru lucrul in schimburi.

Gandalagi SRL și-a început activitatea în anul 2009, fiind pionier în serviciile de transport între orașele din provincie și aeroport, devenind lider de piață pe acest segment, poziție menținută și în continuare datorită numărului mare de rute acoperite, calitatea serviciilor oferite și a numărului de pasageri. La început am fost doar două persoane, dar acum avem peste 70 de angajați și suntem în continuă expansiune. Avem peste 10 ani de experiență în transportul pasagerilor, atât național cât și internațional. Competiția este acerbă, dar calitatea serviciilor noastre ne-au pus pe primul loc.APLICĂ

Expirat
SOFER CATEGORIA B SI D  -  Gandalagi SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles