Sofer categoria B - program 5 ore

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Societate comerciala, cu vechime din 2006, angajam sofer care sa detina permis de conducere categoria B.

Cerinte:
  • Responsabilitate;
  • Integritate, corectitudine;
  • Deschidere la interactiune cu oamenii;
  • Este necesara o experienta de minim 3 ani.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Transport persoane cu un microbuz 8+1 locuri.

Beneficii:
  • Salariul cuprins intre 2000 - 3000 RON;
  • Programul este de 5 ore/zi;
  • Se ofera contract individual de munca;
  • Se ofera prime de sarbatori + zi de nastere.

Focus Rent este o companie cu o experienta de peste 10 ani pe piata serviciilor de inchirieri auto din Bucuresti, Otopeni si Cluj Napoca. De-a lungul anilor, clientii nostri au putut beneficia de un serviciu rapid si eficient care a venit de fiecare data in intampinarea nevoilor si exigentelor lor.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 1 iun. 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos