Sofer Categoria B - deplasari doar in Bucuresti si Ilfov

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 400 - 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Permis auto categoria B, minim 1 an vechime, fara incidente majore pe cazierul rutier.
Bune abilitati de comunicare, dinamism si rezistenta la stres.
Capacitate de adaptare si orientare catre client.
Tinuta ingrijita.

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor de la client si transportul la client in conditii opime - Serviciul Pickup&Return in Bucuresti si Ilfov.
Efectuarea comenzilor intre locatiile firmei (in Bucuresti).
Efectuarea traseului optim cu respectarea orarului de livrare.
Promovarea produselor si imaginii companiei la clienti.
Incasarea soldurilor din piata.

Program de lucru L-V 9.00-17.30, S 9.00-14.00

Companie IT, cu capital 100% romanesc, ce activeaza de 18 ani pe piata din Bucuresti si Romania.

In continua expansiune, detinem 4 magazine in Bucuresti, cu showroom-uri unde clientii nostri pot gasi ultimele noutati in domeniul IT, cat si service profesionist la nivel de electronica pentru laptopuri, calculatoare, periferice - imprimante, etc.

Publicat 20 nov. 2021 Expiră 20 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos