de ani Fără Frică...

Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

Sofer Categoria B+Atestat persoane in regim de Inchiriere

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Flysspedition, agajeaza doar soferi cu ATESTAT (transport persoane in regim de inchiriere) Transport Aeroport,
Masini 8+1 Mercedes Vito

Programul este: O cursa pe zi cu 2 libere la alegere pe saptamana ,cu conditia ca liberele sa nu fie consecutive

Descrierea jobului

Atentie : Avem puncte de preluare si de debarcare a pasagerilor in Orasele:

  • Brasov
  • Sf.Gheorghe
  • B.Tusnad
  • M.Ciuc
  • Tg.Secuiesc

Descrierea companiei

TRANSPORT AEROPORT

Expirat
Sofer Categoria B+Atestat persoane in regim de Inchiriere  -  SC. CAPLI FLYSSPEDITION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles