SOFER cat.C - loc. Slobozia

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3600 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoana serioasa, cu simt de responsabilitate fata de autovehicul si sarcinile date de catre conducere.
- Aptitudini de a manevra cu casa mobila de marcat precum si colectarea banilor de la clientii firmei.
- Calitati foarte bune organizatorice in ce priveste timpul pentru livrarea comenzilor.
- Bun profesionist in conducerea autovehicolului dat la dispozitie.
- Carnet de conducere categoria C

Descrierea jobului

- Va face livrari in Calarasi, Braila, Galati si Buzau.
- Tine in evidenta toate actele necesare pentru livrarea comenzii si le inmaneaza clientilor.
- Colecteaza banii de la clienti si le vireaza la sfarsitul zilei in banca.
- Intretine in stare buna autovehicolul dat la dispozitie pentru efectuarea sarcinii date.

Beneficii:
- Salariu 3600 lei

Descrierea companiei

Compania este fondata in anul 1989.

Lider pe piata din Bulgaria de peste 30 de ani.

Producator si exportator de mobila.

Publicat 5 nov. 2021 Reactualizat 3 dec. 2021 Expiră 5 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos