check_circle

Job verificat

|Publicat 05 Mar 2019 | Reactualizat 02 Apr 2019 | Expiră 05 Apr 2019

SOFER cat. B si SOFER PROFESIONIST TIR cat. C / C+E

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Permis auto B sau C (7.5 tone) sau C + E (20 tone)
-Minim 3-5 ani de experienta de condus
-Studii medii
-Experienta distributie marfa minim 3 ani;
-Experienta gestionare documente transport
-Card tahograf si atestat transport marfa (pentru cat C, E)
-Responsabil, sociabil, comunicativ
-Fara cazier judiciar
-Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat)

Descrierea jobului

- asigura transportul produselor pentru diversi clienti la nivel national
- tine evidenta documentelor de transport de distributie
- raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport
- se ingrijeste de starea tehnica a autovehicolului si raspunde de integritatea acestuia

ALTEX LOGISTIC & DISTRIBUTION SRL face parte din ALTEX GRUP ROMANIA - lider de piața pe segmentul de electronice, electrocasnice, IT&C si multimedia din Romania, iar dorința noastră este sa rămânem pe locul 1, oferind clienților o experiență consistenta si uimitoare.
Altex înseamnă leadership, inovație încredere si garanția unui preț corect pentru produsele de care ai nevoie zi de zi!APLICĂ

Expirat
SOFER cat. B si SOFER PROFESIONIST TIR cat. C / C+E  -  SC Altex Distribution SRL