Sofer cat B - Germania (contract de munca pe firma din Romania)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1800 - 2200 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Persoana serioasa;
- Spirit de schipa;
- Implicata si sociabila.

Contractul se incheie pe firma din Romania (KONZEPT ONE LOGISTIK SRL)

Descrierea jobului

Firma Konzept One Logistik SRL angajeaza soferi cu permis categoria B. (Șofer la Posta).
Munca se desfasoara pe teritoriul Germaniei, in orașele Frankfurt Mainz Wiesbaden.

Se ofera:
- Salarii atractive intre 1.800€ - 2.200€ net, in functie de abilitati;
- Cazare contra cost 250€-300€.

Pentru mai multe detalii persoana de contact este Podut Cosmin Tel : 0040 (755) 430 857 sau ne puteti scrie pe whatsapp.

Descrierea companiei

Germany-Frankfurt

Publicat 20 ian. 2022 Reactualizat 17 feb. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos