Sofer Cat B- Galati

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza sofer cat B, pentru clientul sau, care ofera servicii complexe de monitorizare a flotelor si echipamentelor prin analize de ulei

Responsibilities:

- Preia marfa din depozitul societatii si o distribuie operativ clientilor alocati.

-Ajuta la descarcarea marfurilor primite, verifica zilnic starea tehnica a masinii.

-Intretine o buna relatie cu clientii societatii, face incasari cash.

Candidate Profile:

-Experienta anterioara de preferinta in domeniul lubrifiantilor si a filtrelor, reprezinta un avantaj

- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii si colegii.

- Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu

Benefits:

-Contract pe perioada nedeterminata

-Salariu avantajos + bonusuri din vanzari

Locatie: Galati

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 11 Iul. 2022 Reactualizat 8 Aug. 2022 Expiră 10 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos