Publicat 07 Apr 2020 | Expiră 14 Apr 2020

Sofer cat B Bocsa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- experiență pe un post similar;
- permis dе conducere B
- capacitate dе asimilare rapidă, respectarea termenelor limită;
- rezistență la efort fizic;
- disponibilitate pentru program dе munca prelungit;
- aviz psihologic și cazier la zi;
- minime cunoștințe dе mecanică.

Descrierea jobului

- livrează produsele companiei lа cliеnții din zonа аlocаtă și între punctelе dе lucru аlе sociеtății;
- întreținе o bună rеlаție cu clienții;
- vеrificаrеa autovehiculului la plеcаrea și la sosirea din curse;
- fixarea încărcăturii astfel încât transportul să fie efectuat în condiții sigure;
- respectarea itinerarului și a instrucțiunilor primite de la superiorul ierarhic;
- respectarea regulilor de circulație și a normelor de protecție a muncii;
- întreținerea autovehiculului.

Termoconstruct activează din anul 2007 și este în prezent cea mai dinamica firmă de pe piața de retail si distributie a materialelor de constructii din județele Timis si Caraș-Severin . Cu un efectiv de peste 100 de angajați, o cifră de afaceri de peste 12 milioane euro și având 8 magazine și depozite proprii situate în Timisoara, Gataia, Reșița , Anina, Bocșa, Oțelu-Roșu, Caransebeș – în cartierul Pipirig și Calea Orșovei – precum și un mare număr de magazine partenere, suntem și pe unul dintre primele locuri în distribuția și comercializarea materialelor de finisaje și construcții. Distribuim materiale de construcții în județele Caraș-Severin, Timiș, prin intermediul rețelei de agenți de vânzări, având ca parteneri atât firme de construcții și finisaje cât și depozite și magazine specializate. Suntem distribuitori ai producatorilor Tondach, Novatik, Bramac, Caparol ,Knauf, Austrotherm, Baumit, Carpatcement, Tegola, General Membrane, Bega Minerale Industriale, Ceresit, Mapei și mulți alții la care oferim prețuri de producător clienților noștri. Furnizăm o gamă de peste 10.000 de produse în oferta curentă. Executăm lucrări de construcții, șarpante, acoperișuri, instalații sanitare, termice, electrice, canalizari, izolații termice la blocuri și construcții civile – peste 70% din termoizolațiile realizate în Reșița și Bocșa fiind rezultatul muncii echipelor de meseriași ai Termoconstruct. Calitatea finisajelor este recunoscută și de firmele concurente, modelele de design exterior pe care le-am folosit fiind copiate și devenind un trend pe piață. Printre clienții cei mai semnificativi se numără Universitatea Eftimie Murgu din Reșița, Casa de Cultură din Caransebeș, Casa de cultură din Anina – acestea fiind monumente istorice.

Expirat
Sofer cat B Bocsa  -  SC. TERMOCONSTRUCT .SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles