Sofer Camion Germania

L.D.C.Verkehrs GmbH 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-cu sau fara experienta
-permis categoria C+E
-atestat transport marfa

Descrierea jobului

Firma germana cu sediul in orasul Weingarten, angajeaza soferi , cu categoria CE.
Se lucreaza de luni pana vineri, se ajunge in fiecare zi la cazare, sambata si duminica este liber.
Contractul de munca se face direct cu firma germana, in Germania.
Asiguram abonament de telefonie nelimitat in Europa si asigurare medicala privata.
Angajatorul poate asigura contra cost cazare,aproape de locul de munca la preturi cuprinse intre 380 euro- 450 euro pe luna in functie de conditiile oferite.
Se poate oferi in functie de disponibilitate si cazare pentru familie/partenera.
De asemenea se ofera asistenta (contra cost-/se va plati din salariu)pentru intocmirea actelor, deschiderea unui cont bancar, alocatie etc.
Cunoasterea limbii germane nu este obligatorie

Informații de luni pana vineri intre orele 8:00-17:00
Carmen-Roxana : 004917619586000
Lorena : 00491721952807

Companie germana cu circa 40 de angajati, cu o vechime pe piata transporturilor de peste 15 ani. Sediul firmei este in sudul Germaniei, in orasul Weingarten.
Publicat 15 Sept. 2022 Reactualizat 15 Oct. 2022 Expiră 15 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.