Publicat 07 Feb 2018 | Reactualizat 16 Feb 2018 | Expiră 10 Mar 2018

Sofer camion Germania

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi
• Experienta profesionala
• Permis de conducere Categoriile C+E
• Atestat transport marfa
• Precizie și nivel ridicat de concentrare
• Persoana de incredere
• Fara cazier judiciar;

Descrierea jobului

Activitatea de transport se desfasoara cu camioane noi de 15t, marca Mercedes, numai pe teritoriul Germaniei, in 2 schimburi, de luni pana vineri.

Beneficii:
- contract pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul din Germania
- bonus lunar de performanta
- cazare in conditii avantajoase
- suport in ceea ce priveste declaratia de taxe
- suport mutare familie in Germania;

Companie germana din domeniul logistic, care pune un mare pret pe resursa umana, cu o echipa dedicata, in care cooperarea si comunicarea deschisa reprezinta baza pentru succesul comun.

Expirat

Sofer camion Germania  -  HUMAN RESOURCES QUALITY SERVICES SRL