Publicat 26 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Sofer camion comunitate

1 post

Candidatul ideal

Companie internationala de transport angajeaza soferi profesionisti.

Candidatii trebuie sa posede:

  • C+E permis conducere
  • Limba Engleza sau Germana scris si vorbit
  • Minimum 1 an experienta in transport international
Cei interesati pot sa trimita CV-ul la george@koeltrans.ro sau telefon 0720880200

Descrierea jobului

Se ofera:

  • Salariu bun in cartea de munca + diurna atractiva
  • Plata salariului mereu la timp
  • Contract in Romania or Germania
  • Semiremorci moderne frigo/box
  • Camioane euro 6 Scania, Volvo, Mercedes full options dotate inclusive cu aparate toll collect pt plata automata a taxelor de autostrada
  • Camioane cu Webasto, clima rece stationara, invertor de fabrica 220v, cuptor cu microunde, filtru de cafea, frigider
  • Tari tranzitate Olanda, Germania,
  • Se lucreaza in program, orele de lucru si perioadele de pauza sunt respecate.
  • Training inainte de inceperea lucrului la noi
  • Haine de lucru de la firma(tricou maneca lunga, scurta, geaca, manusi, bocanci protectie)
  • Program de lucru 3+1 saptamani , plus flexibilitate
  • Suport si sprijin pentru obtinerea ajutoarelor sociale pt copii in Germania
  • Dispecerat si asistenta tehnica prin Boardcomputer si telefon in limba Romana, Engleza sau Germana , 24 ore pe zi
  • Transport cu avionul platit de firma
  • Pauzele saptamanale se fac in proportie de 95% la baza dotata cu bucatarie, toalete, dusuri, masini de spalat, uscatoare, wi-fi, frigider, cuptor cu microunde, prize pt camion, laptop/phone, vestiare, TV
  • Acces usor la supermarketuri
  • Autoturisme disponibile pt mers la cumparaturi
  • Posibilitate de cazare la hotel platita de firma

Koeltrans is a young and dynamic company staffed by enthusiastic, well-trained people who give a hundred percent every day to deliver your products on time and in perfect condition.

Sofer camion comunitate  -  KOELTRANS EUROPE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles