check_circle

Job verificat

|Publicat 10 Apr 2019 | Reactualizat 24 Apr 2019 | Expiră 10 Mai 2019

Sofer C contract Germania 2.700,00 Euro brutt + alocatie

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Transport / Distributie

Candidatul ideal

- Cunostinte de limba germanä mediu sau englezä la nivel mediu
- Carnet de conducere categoria, C,
- Experientä sofer profesionist pe Tir 18 to, minimum 1 an
- Card catograf, (driver card)
- Atestat transport marfa (driver qualification card)
- Sincer, munictor, punctual, comportament cu respect
- Aspect curat si prietenos
- Cauta un contract de munca serios si un raport de munca pe durata lunga

Descrierea jobului

- Angajator german cu contract pe Germania
- Transporturi zilnice pe teritoriul Germaniei
- deseuri
- inceputul munci este imediat posibil
- drumul pe cont propriu
- cazare cu ajutor de la angajator
- salariul lunar 2.700,00 Euro lunar brutt
- ajutor la alocatie contra cost prin SFJ

Compania SFJ consultuing GbR se ocupä cu recrutarea de soferi profesionisti pentru teritoriul Germaniei.
Silvia Jansen este si avocatä, Franz W. Jansen a lucrat 26 de ani in pozitie responsabilä in domeniu de transport. Inpreunä sunt specializati pe domeniu recrutare forta de munca (special soferi) care colaboreazä numai cu companii serioase germane.

Kontakt: SFJ Consulting GbR
Kaiser-Friedrich Str. 21
D-65193 Wiesbaden
phone:
Franz Jansen 0049-151-14711200
Simona Indrei 0049-160-99126008
info@perfectjobs.eu

Sofer C contract Germania 2.700,00 Euro brutt + alocatie  -  SFJ Consulting