SOFER AUTOUTILITARA 3,5T

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Cerinte

- studii medii,
- fara cazier,
- experienta pe un post similar min. 2 ani
- carnet conducere cat.B , avantaj cat. C

Beneficii

- pachet salarial atractiv;
- bonusuri in functie de performanta;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- mediu de lucru placut.

Descrierea companiei

Am luat fiinta in anul 2013 in inima
Transilvaniei cu scopul de a implementa si distribui materiale pentru instalatii termice de inalta
calitate. Brand-urile pe care le promovam si care ne caracterizeaza sunt:
Centrale Viessmann – Germania, Centrale Saunier Duval – Franta, Centrale
Immergas- Italia , Radiatoare de otel Kermi – Germania, Boilere si rezervoare
de acumulare Thermic Energy - Germania,
Armaturi Herz – Austria, Centrale si termoseminee pe peleti Clam – Italia, Tevi
si fitinguri Henco – Belgia etc.

Ne concentram atentia in a oferi
clientilor nostri servicii si produse de cea mai inalta calitate. Principiile
de baza dupa care ne ghidam zi de zi sunt integritatea, corectitudinea si
increderea pe care o oferim.
Publicat 1 aug. 2022 Reactualizat 15 aug. 2022 Expiră 31 aug. 2022