SOFER AUTOTURISM - PENTRU SEDIU SOCIETATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2300 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Persoana punctuala, serioasa, comunicativa, organizata, receptiva la cerintele postului, posesor permis de conducere categoria B , minim studii medii si domiciliul stabil in Bucuresti;
-Disponibilitate program prelungit in situatii speciale de urgenta.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Program de lucru luni-vineri, de regula 8.30-16.30;
-Deplasarea zilnica la terti colaboratori si ocazional, in interes de serviciu in tara;
-Mentinerea relatiilor cu institutiile banacare/financiare etc. pentru depunerea/ridicarea documentelor;
-Insotirea colegilor din alte departamente, pentru deplasarea in interes de serviciu a acestora;
-Deplasarea pentru asigurarea anumitor activitati de protocol;
-Alte servicii din sfera de activitate.
Beneficii:
-Pachet salarial atractiv;
-Telefon mobil de serviciu;
-Salariu 2.300 RON net;
-Tichete de masa;
-Prime ocazionale.

Societate comerciala ce desfasoara activitati de salubrizare, in Bucuresti si zonele limitrofe, cu o experienta pe piata de mai bine de 20 de ani.
CV-urile pot fi transmise pe adresa de mail : resurseumane@ssb.ro
Relatii suplimentare la telefon : 021.233.21.67/68
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos