Publicat 25 Sep 2018 | Reactualizat 18 Oct 2018 | Expiră 25 Oct 2018

SOFER AUTOCAMION TRANSPORT INTERNATIONAL (TIR)

5 posturi

Candidatul ideal

Permis conducere categoria C+E;
Atestat profesional pentru transport marfa;
Card digital pentru tahograf;
Cazier judiciar;
Capacitate de organizare si planificare.
Constituie avantaj: ADR colete si cisterne; Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel conversational preferabil Engleza, Italiana, Germana; Posibilitate voiaj in toate tarile europene (lipsa interdictii).

Descrierea jobului

Transport de marfuri in Europa in conformitate cu dispozitiile primite de la Dispecerat, Conducerea firmei sau Clienti;
Urmarirea cu atentie cu scopul minimalizarii cheltuielilor de transport.

OFERTA: Pachet salarial net lunar 2200€ compus din salariu in tara si diurna;
Bonusuri lunare in functie de performante;
Asigurare privata de calatorie;
Camioane noi maxim 2 ani vechime, Euro6: Mercedes, Scania, Iveco; toate camioanele sunt dotate cu frigidere si sistem de climatizare in stationare;
Program: 8 saptamani de lucru pe comunitate si 2 saptamani acasa;
Transport asigurat de la sediul firmei la camion si inapoi;
Dispecerat in limba romana.

Interviurile se vor desfasura in Bucuresti dar si in tara, in functie de programarile pe zone.
Pentru informatii suplimentare puteti suna de Luni pana Vineri intre orele 09:00 – 17:00 la tel: 0759 05 05 95

SOFER AUTOCAMION TRANSPORT INTERNATIONAL (TIR)  -  Dissegna Logistics Romania s.r.l.