Publicat 26 Oct 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 25 Nov 2018

SOFER AUTOCAMION / MASINA DE MARE TONAJ

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Permis de conducere cat. C, E;
Certificat de atestare profesionala valabil pentru marfuri generale (CARD);
Card tahograf valabil;
Experienta profesionala: minim 2 ani
Ordonat si atent in pastrarea bunului aflat in gestiune (masina);
Cunostinte generale de mecanica auto;

Descrierea jobului

Titularul postului are rolul de a efectua achizitiile si transportul materialelor reciclabile in conditii optime, cu respectarea indicatiilor coordonatorului de transport si a legislatiei specifice.

Total Waste Management SRL este un furnizor important de servicii de management al deseurilor ce operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

SOFER AUTOCAMION / MASINA DE MARE TONAJ  -  Total Waste Management SRL