Sofer autobuz Germania

Candidatul Ideal

Cerințele postului:

Atât experiența, cât și limba germană nu sunt necesare, dar sunt binevenite
Permis categoria D+E
Card tahograf
Atestat transport persoane
Seriozitate și punctualitate

Descrierea jobului

Atribuțiile postului:

Conducerea autobuzelor de linie
Vânzarea biletelor

Veți beneficia de:

Salariu peste medie
Sprijin în vederea găsirii unei locuințe
Plata tuturor contribuțiilor către statul german
Contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german pentru o perioadă nedeterminată (NU cu detașare sau PFA)
Ajutor și consultanță din partea angajatorului german în vederea deschiderii unui cont bancar în Germania și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile germane
Dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 219 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani
Posibilitatea de aducere a întregii familii în Germania
Îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre

Firma germana Hauerhof Consulting furnizează șoferi către cele mai importante companii de transport din Germania. Zeci de șoferi din Europa și-au găsit un loc de munca cu ajutorul companiei noastre. Vă așteptam și pe dumneavoastră să depuneți un CV.
Vorbim română, germană, engleză și rusă.
Drumuri bune tuturor!
Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 31 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos