de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Sofer Autobasculanta - Germania

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană, engleză
  • Peste 6 luni experiență în Transport / Distributie, Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

IMPORTANT: Compania noastra nu percepe absolut nici un comision de intermediere !

Firma germana, infiintata in 1993, cu sediul in München, specializata in lucrari de demolare a cladirilor, cauta urgent 1 sofer de Autobasculanta.
Candidatul ideal trebuie sa detina toate atestatele la zi, pentru practicarea acestei meserii !
Candidatul trebuie sa cunoasca limba germana sau engleza la un nivel conversational.

Descrierea jobului

Se ofera :
- contract cu firma germana;
- 15,00 Euro brut/ora ;
- la cerere se ofera cazare contra cost:( 300 Euro/luna);
- alocatie pt. copii;
- asigurare de sanatate;
- posibilitatea recuperarii impozitului, la sfarsitul fiecarui an lucrat;

ARKUS CONSULT este o companie germana infiintata in anul 2005 in Landul Bavaria, Germania.

Suntem specializati in consultanta in domeniul resurselor umane, recrutare si intermediere de personal. Activam cu precadere in domeniul medical dar si in alte industrii cum ar fi productie, constructii, prestari servicii, turism.

Sofer Autobasculanta - Germania  -  ARKUS CONSULT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles