Sofer auto-gunoiera

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Candidatul trebuie sa fie detinator al unui carnet de conducere categoria C;
  • Sa fie posesor al unui atestat pentru transport marfa;
  • Posesor al unui card tahograf.
  • Reprezinta un avantaj sa detii cunostinte de mecanica.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Inainte de a pleca in cursa este necesar sa verifice starea tehnica a autovehiculului pe care il conduce;
  • Tine evidenta schimburilor de ulei solicitand din timp uleiurile necesare.

Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 3500 - 4000 RON;
  • Contractul de munca se face pe perioada nedeterminata;
  • Se ofera bonuri de masa, 20 RON /zi.

Descrierea companiei

S.C. SERVICII DE GOSPODARIRE MAGURA CODLEI S.R.L.
Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos