Sofer aprovizionare si livrare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Permis auto (CATEGORIA B );
- Flexibilitate program de lucru;
- Experienta in aprovizionare marfa;
- Personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
- Permis de conducere categoria B, diponibil pentru deplasari in tara.
- Sediul nostru se afla in orasul Magurele, Ilfov

Descrierea jobului

- Transportarea mărfii în baza documentelor însoțitoare (factură fiscală, aviz de primire a mărfii, proces verbal de predare-primire)
- Livrarea comenzilor către șantierele aflate în desfășurare
- Aprovizionarea depozitului central cu materiale de la furnizori
- Verificarea mărfii transportate, din punct de vedere calitativ și cantitativ
- Asistarea la încărcarea și descărcarea mărfii în și/sau din mijlocul de transport aflat în dotare
- Asigurarea bunei funcționări a autovehiculului

Frigotehnics este o companie, care ofera solutii complete in domeniul instalatiilor frigorifice. Incepand de la proiectare pana la executie, service si mentenanta, specialistii nostri au experienta in situatii dintre cele mai diverse.
Succesul nostru depinde de oamenii nostri. Pe masura ce continuam sa crestem pe piata curenta dar si sa ne extindem pe noi piete, nevoia sa ne extindem si echipa cu oameni calificati este vitala.
La Frigotehnics suntem mandri sa oferim clientilor nostri servicii de calitate, asta inseamna ca ne dorim sa angajam oameni pregatiti care actioneaza responsabil si motivati sa isi impartaseasca abilitatile si cunostintele in echipe de lucru performante.
Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos