Sofer - Agent Rent a Car - Bucuresti

AMS Rent a Car - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 500 - 600 EUR
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Iti place sa inveti lucruri noi, sa fii in contact cu clientii si sa le rezolvi solicitarile?
Daca raspunsul este DA, atunci esti persoana ideala sa te alaturi echipei AMS

In plus, mai sunt necesare cateva lucruri:
  • Permis categoria B, minim 3 ani dе experienta in conducerea autoturismelor,
  • Limba engleza. Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj,
  • Studii superioare finalizate sau in curs.

Descrierea jobului

Benеficii:
  • Ofertа salariala intre 500-600 еuro Nеt
  • Tichetе de mаsa
  • Contract de munca pe pеrioаdа nedeterminаta
  • Primе dе sarbаtori
  • Bonusuri dе performanta
  • Telefon de serviciu
  • Decontare transport

Responsabilitati:
  • Livreaza/returneaza autovehiculele la/de la clienti,
  • Gestioneaza parcul auto si pregateste auto de livrare (revizii, reparatii daune, mentine relatia cu unitatile service sau societatile de - asigurari, urmarire expirare roviniete, ITP, RCA, etc),
  • Se asigura ca toate formalitatile sunt indeplinite la livrarea autoturismului (contract, proces verbal livrare/returnare, facturi, garantie, etc).

AMS Rent a Car este o companie românească ce oferă servicii de închirieri mașini pe termen scurt (Rent-a-Car) si închirieri de mașini pe termen lung (Leasing Operational).

Oferim clienților noștri tot confortul de care au nevoie punând la dispoziție o flotă de mașini noi, cu o vechime cuprinsă între 0 - 3 ani, cu reviziile făcute la zi, care îndeplinesc toate criteriile de siguranță și sunt mereu curate și excepțional de bine îngrijite.

Parcul auto este variat, se regăsesc autoturisme din toate segmentele de mașini care sunt potrivite oricărui tip de șofer, gata să satisfacă chiar și cele mai ridicate exigențe.

Oferim soluții personalizate prin serviciul de închiriat mașini pe termen lung (Leasing Operational) companiilor sau persoanelor fizice care au nevoie de mobilitate și doresc externalizarea activitații parcului auto pentru o mai bună focusare pe activitatea principală și externalizarea activităților secundare.

Valorile în care credem:

  • Profesionalism
  • Atitudine pozitiva
  • Seriozitate
  • Implicare

Candidatii care raspund la mini interviu vor fi avea CV-urile analizate cu prioritate
Publicat 15 nov. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos