Sofer 3,5T pentru comunitate

SERPAN TRANS - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Societate comerciala cu sediul in Oradea, angajeaza sofer categoria B pentru autoutilitara 3.5 t, tip box. (5 europaleti)

Cerinte:
- permis categ. B
- disponibilitate de a lucra pe comunitate 4 saptamani, a 5a doar spre casa cu 1 saptamana acasa
- persoana serioasa, harnica, ordonata, cu simtul orientarii
- cunostinte utilizare GPS si smartphone

Constituie avantaj:
- limba engleza nivel conversational
- experienta in traficul international
- cunoasterea modalitatii de lucru (CMR, proceduri incarcare / descarcare)

Detaliile legate de salarizare se ofera in privat in urma unui interviu si se negociaza in functie de cunostintele soferului.
Se cere si se ofera seriozitate si respect.

Descrierea jobului

Echipare auto:
Pat
Aer conditionat
Webasto
Telefon smartphone cu minute internationale + internet
Gps
Statie emisie- receptie

Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos