Sofer 3.5 tone

Altrumet S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii medii
- permis categ. B, avantaj sofer profesionist
- experienta in distributia de marfuri (masina 3.5 tone)
- atent la detalii, corectitudine, rezistenta la stres
- fara antecedente penale

Descrierea jobului

Marfa va fi preluata zilnic de la sediul depozitului din localitatea Vladimirescu, AR si distribuita clientilor din Oradea.

- distribuie marfa la clienti
- verifica cantitatile din documente
- nu presupune incarcare/descarcare

Se ofera:
- salariu fix
- contract de munca pe durata nedeterminata

Compania noastră are ca domeniu de activitate colectarea și reciclarea deșeurilor feroase și neferoase, de la persoane juridice și fizice. Colectarea se face prin punctul nostru de colectare sau de la sediul clienților
Publicat 22 iun. 2021 Reactualizat 20 iul. 2021 Expiră 22 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos