Publicat 30 Ian 2017 | Reactualizat 20 Feb 2017 | Expiră 02 Mar 2017

Sofer - Cluj

2 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cerinte:

- Permis auto categoria B
- experienta constituie avantaj, preferabil firma distributie
- Aptitudini foarte bune de conducere auto
- Cunostiinte bune de mecanica auto (reprezinta un avantaj)
- Capacitate de organizare si planificare
- Orientarea catre client si realizarea de obiective
- Atitudine pozitiva
- Initiativa
- Atentie distributiva
- Flexibilitate
- Disciplina
- Responsabilitate
- Disponibilitate la program prelungit

Responsabilitati :

-Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ, şi in conformitate cu dispoziţiile primite.

BILKA este o companie la nivel national, 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, system pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. BILKA este numarul 1 in topul producatorilor romani de acoperisuri.

Sofer - Cluj  -  Bilka Steel

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă