Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 27 Feb 2019

Social Seller/ Agent de vanzari

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cu foarte bune abilitati de comunicare si inter-relationare
  • Punctuali si parolisti
  • Capabili sa se auto-organizeze
  • Pozitivi si proactivi
  • Vorbitori de limba engleza (nivel mediu)
  • Absolventi de liceu (cu diploma de bacalaureat)
  • Cu carnet de conducere categ. B (minim 1 an)
  • Experienta anterioara in vanzari sau marketing reprezinta un plus

Descrierea jobului

  • Pachet salarial motivant, sa iti acoperi toate cheltuielile lunare
  • Tichete de masa, sa nu mai astepti cu nerabdare pachetul cu mancare de acasa
  • Bonus vanzari, sa iti cumperi ce mai vrei tu
  • Intrarea asigurata la cele mai cool evenimente, sa nu mai ratezi niciun party din orasul tau
  • Masina super cool si telefon de serviciu, sa atragi privirile tuturor
  • Mediu de lucru tanar si dinamic, pentru ca cine se aseamana, se aduna
  • Traininguri periodice, pentru ca trebuie sa faci parte din cea mai tare echipa si sa fim in continua evolutie.

there, taking care. we are an implementation agency, taking challenges from concept to field, with a doer spirit and a creative twist. we believe in solutions to brand needs, rather than specific types of projects. we deliver experiences, rather than consumer campaigns. we value people, data, brands and clients alike. we are flexible thus, able to adapt to changes in real-time. 10 years of organic & constant growth over 25 clients and growing 1500 successful projects from birth to date proven reputation of a solid partner For more information check out: website: http://meninblack.ro/ Facebook page: Men in Black : the Agency (https://www.facebook.com/pg/meninblackbucharest/about/?ref=page_internal) Linkedin profile: Men In Black Romania (https://www.linkedin.com/company/men-in-black-romania/) Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCc680AU6P7pNnNpFK0vt2xw

Expirat
Social Seller/ Agent de vanzari  -  SC Men In Black Advertising SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles