Social Media Specialist

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Dezvoltarea paginii companiei pe retelele de socializare: FB+Instagram, TikTok;
- Participarea la dezvoltarea și implementarea strategiei prezenței companiei în rețelele sociale
- Crearea si dezvoltarea grupelor in retelele de dezvoltare
- Cautarea, crearea si postarea contentului(texte, foto, video, audio)
- Desfasurarea campaniilor promo, pregatirea si postarea materialelor publicitare in retele
- Atragerea publicului țintă, creșterea numărului de vizitatori, abonați, membri ai grupului;
- Comunicare cu publicul, răspunsuri la întrebări, comentarii;
- Analiza eficacității campaniilor publicitare, promovarii SMM;
- Elaborarea planurilor de conținut(content);
- Monitorizarea și analiza mediului concurențial
- Pregătirea rapoartelor analitice

Cerinte:
- Ne-am bucura să ai experiență în social media(Facebook, Instagram, TikTok)
- Tehnologia este una dintre pasiunile tale și îți place să fii mereu la curent cu ultimele tendințe din sfera digitală;
- Limba română ți-e cel mai bun prieten și pui mare preț pe atenția la detalii;
- Nu intreci Dead Line-urile
- Cunosti engleza sau rusa suplimentar

Magazinele cu marca „CANDY CAT”- o lume a dulciurilor pentru copii și adulți, unde fiecare oaspete poate găsi bunătăți pe placul lui! Stilul pirat în design îi ajută pe clienți să se simtă în lumea fabuloasă a dulciurilor! Suntem înconjurați de o atmosferă de abundență, frumusețe, miros dulce - toate acestea creează un concept unic pe care angajații magazinului trebuie să îl susțină.

„CANDY CAT” este astăzi o rețea unică care vinde dulciuri cu un concept incomparabil. Rețeaua se dezvoltă activ și caută personal energic și responsabil pentru a lucra în magazinele noastre care se deschid în diferite țări europene.

Peste 450 de feluri delicioase de Marmeladă, cel mai delicat Sufleu, Caramelă realizată manual și Nuci exclusive, Fructe și Pomușoare în ciocolată, Gume de mestecat delicioase cu umpluturi, Drajeuri multicolore și tone de cele mai moi paste de Caramel, Ciocolată și Pastă din ciocolată din diferite țări ale lumii, materialele de ambalare exclusive pentru dulciuri așteaptă oaspeții în magazinele noastre!

Publicat 24 sept. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos