Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Social Media Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui Social Media Specialist pasionat care isi doreste sa lucreze intr-o echipa tanara si sa isi puna in aplicare ideile out of the box.
Candidatul ideal este o persoana tanara care intelege lumea digitala si trendurile din Social Media.

Ce fel de persoana cautam?

  • Pasionata de social media & content marketing;
  • Tanara, cu varsta cuprinsa intre 19-25 de ani;
  • Minim 1-2 ani de experienta in marketing;
  • Pasiunea pentru Design/Arhitectura este un plus;
  • Cunostinte generale despre digital marketing;
  • Abilitati excelente de comunicare scrisa si orala.

Ce alte calitati sunt necesare?
  • Organizata dar si creativa in acelasi timp;
  • Team Player & Proactiva in gasirea de solutii, nu in gasirea vinovatului;
  • Extrem de atenta la detalii;
  • Ambitioasa si dornica sa invete ceva nou in fiecare zi.

Descrierea jobului

Ce task-uri & activitati vei avea de facut?

  • Vei crea continut pentru SocialMedia (Facebook,Instagram,Youtube);
  • Vei coordona procesul de creare al continutului pentru SocialMedia alaturi de echipa extinsa de colaboratori;
  • Vei merge la diverse evenimente de brand sau targuri internationale unde vei crea continut de stories;
  • Vei participa in sesiuni de brainstorming & strategie cu echipa;
  • Vei adauga continut scris pentru anumite pagini ale platformei deltastudio.ro;
  • Vei ajuta la planificarea evenimentelor din showroom-urile DeltaStudio.

Delta Studio reflecta pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate.

In cei peste 20 de ani de la infiintare, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

Suntem trend-setteri si prima optiune pentru toti cei care apreciaza valoarea designului interior, iar alaturi de echipa noastra ne-am propus sa fim un factor important in educarea pietei si in formarea profesionistilor.

Expirat
Social Media Specialist  -  Delta Studio S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles