SOCIAL MEDIA MARKETING MANAGER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cine esti:
+ 2 ani experiență în strategii de promovare online și în administrarea rețelelor sociale.
Studii – cunostinte de Marketing, Vanzari si Social Media
Experiență în scrierea de materiale de comunicare internă și externă, opțional experiență în relații publice.
Cunoștințe primare editare video in vederea postarii pe YouTube de filmulete -constituie avantaj
Cunostinte administrare platforma web (Wordpress).
Cunoștințe solide de MS Office – Word, Power Point, Excel.

Descrierea jobului

Activitate :

Contribuie la definirea și realizarea strategiei de comunicare și marketing la nivel de companie, cu accent pe promovarea online.

Colaborează cu specialiștii de marketing din cadrul companiei MiTek Europa. (UK, Franța, Germania, Polonia, țările Scandinave, etc) pentru a colecta materiale și informații și a le adapta pieței din România.

Dezvoltarea conținutului și administrarea paginilor de social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube etc.).

Dezvoltă strategia de e-mail marketing, monitorizează și generează e-mailuri personalizate si newslettere către clienți și potențiali clienți.

Identifică noi canale de comunicare și promovare, extinde baza de date a companiei și se asigură că informațiile despre produsele și serviciile MiTek sunt aplicate corect și la un numar cât mai mare de potențiali clienți.

Identifică parteneri din domeniul industriei materialelor și serviciilor de construcții pentru realizarea de workshop-uri și evenimente specifice prin care să se promoveze tehnologia, produsele și imaginea companiei.

Se ocupa de Relatii Publice, reprezentând compania în relațiile cu presa, clienții și partenerii.

Alte atribuții de marketing și comunicare, în funcție de acțiunile companiei.

Furnizează materiale si informații catre firmele de web design.

Ce iti oferim:

Salariu de bază motivant conform pregătirii și experienței profesionale
Sistem de bonusare în funcție de performanțe, Comision din vanzari
Telefon de munca
Posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie cu acces la know-how internațional
Training specializat pentru a înțelege business-ul nostru
Program flexibil
Teambuilding-uri
Mediu de lucru prietenos intr-un showroom de 4 stele tip ,,casa pe structura din lemn eficienta energetic”
Posibilitatea de a-ti construi cu noi o casa, mansarda open space, etc. pe strucrtura din lemn la pret de productie!

Pentru detalii suplimentare rugam trimiteti scrisoarea de intentie sau email personalizat pe adresa isache@gmail.com. Ma puteti contacta telefonic la numarul 0720 770 850.
Apreciem mult sinceritatea! Pentru informatii, documentare despre SUDURA LEMNULUI-MiTek accesati site-urile: www.mitek.ro www.casedinlemnromania.ro

SUDURA LEMNULUI SRL companie B2B, este continuatorul activitatii MiTek Industries Group SRL, ca UNIC DISTRIBUITOR LICENTIAT al produselor si serviciilor Mitek INC. pentru România, Bulgaria si Rep. Moldova.

Suntem lideri de piata in 4 domenii de activitate:

1. Furnizare Software PAMIR, program de proiectare 3D, specializat in desen si calcul structural pentru sarpante si structuri din lemn

2. Furnizare organe de fixare/asamblare metalice pentu sarpante si constructii din lemn (placi multicui, POSI STRUT etc.)

3. Furnizare de utilaje si linii complete de productie pentru fabricarea sarpantelor si caselor pe structura din lemn in sistem industrializat/prefabricat (circulare CNC, prese hidraulice, lasere, mese pentru fabricarea peretilor de tip framing la casele din lemn etc.)

4. Dezvoltarea pietei din domeniul constructiilor de case si sarpante (acoperisuri) pe structura din lemn in sistem industrializat (prefabricat)

OBIECTIUVUL NOSTRU:

Să găsim persoana potrivita sa promoveze tehnologia SUDURA LEMNULUI-MiTek, care sa creeze continut digital pentru sectorul B2B, in scopul de a face cunoscute produsele si serviciile pe care le oferim pietei din Romania, Bulgaria, Rep. Moldova.

OFERTA pentru proiectanti si arhitecti:
Softul de proiectare PAMIR trebuie sa ajunga in birourile lor, intrucat le usureaza munca cu peste 90%, in comparatie cu alte programe de proiectare pe care le utilizeaza in prezent in proiectarea structurilor din lemn.

OFERTA pentru constructori si FABRICANTII DE CASE SI SARPANTE INDUSTRIALIZATE:
Furnizarea de tehnologie si software pentru a le usura semnificativ munca si cresterea productivitatii cu numar redus de personal
Produsele și serviciile MiTek sunt super-cunoscute, populare si de neînlocuit în America de Nord, Australia, Tările Scandinave, Franța, Marea Britanie, Polonia, Cehia, Tările Baltice.
Ne dorim ca acest lucru sa se intample si in Romania!

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos