Social Media Account Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana creativa pentru postul de Social Media Account Manager,care sa ne faca cunoscuti brandul la 8 milionane de romani.

LIVRABILE POSTULUI:
1.Sa faca cunoscut Brandul Knockout si Misiunea lui,la 8 milioane de romani
2.Sa promoveze Produsele si Luptatorii Knockout

Cerinte:
-creativitate
-cunostinte de Platforme Social Media
-cunostinte foto/video
-abiliatatea de motiva si a incuraja oamenii
-abilitatea de a scrie texte persuasive
-atentia la detaliu
-abilitati de comunicare (English must have)
-lucru in echipa
-conditie fizica si psihica buna
-minte deschisa
-atitudine pozitiva
-mentalitate de invingator
-dezvoltare personala si profesionala continua

Descrierea jobului

-Postari zilnice pe toate Platformele de Social Media
-Promovarea postarilor
-Interactiunea si Comunicarea cu urmaritorii
-Crearea de Concursuri si Give Away-uri
-Campanii de crestere Urmaritori,Reach,Engagement
-Campanii Brand Awarness
-Conceperea de texte persuasive
-Crearea de Bannere
-Sedinte foto cu produse,luptatori,evenimente

Beneficii:
-Salariu de incadrare bun
-Bonus lunar pentru atingea indicatorilor de performanta
-Bonusuri la atingerea obiectivului anual general
-Crestere salariala reala in functie de KPI-uri si de cresterea firmei per total
-Teambuilding
-City brake-uri si distractii
-Participarea la seminarii si cursuri de pregatire
-Echipa prietenoasa,altruista,open minded,orientate spre rezultate
-Dezvoltare profesionala si personala
-Participarea la gale si evenimente de Arte Martiale
-Libertate de exprimare si dezvoltare
-Mediu de lucru placut
-Un antreprenor/lider orientat spre rezultate
Suna daca esti pregatit sa aduci rezultate,sa creezi impact si semnificatie,sa iti meriti veniturile!

Knockout Store este un magazin online de echipamente sportive pentru Box si Arte Martiale.

''Echipam lupatorii,astef incat sa devina campioni,in ring si in viata de zi cu zi''

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos