Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

SN DECO GROUP-angajeaza reprezentant vanzari Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Reprezentant vanzari

Angajam reprezentant de vanzari in domeniul materialelor pentru.amenajari interioare si decoratiuni,tamplarie pvc ( avantaj experienta in domeniu). Postul consta in gestionarea portofoliului de clienti,prezentarea produselor catre clienti, preluarea comenzilor si efectuarea operatiunilor de vanzare si post vanzare , cresterea numarului de clienti in vederea atingerii obiectivelor stabilite, intocmirea rapoartelor de activitate zilnice si lunare.

Descrierea jobului

Zona de vanzare B ,IF , GR , PH .
Abilitate de comunicare, personalitate deschisa.
- experienta in vanzari consultative .
- bune cunostinte in domeniul vanzarilor
- bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- persoana pozitiva, proactiva, dornica sa acumuleze cunostinte si orientata catre eficienta in rezultate;
- cunostinte in utilizare PC-ului si a internetului (nivel mediu);
- studii medii sau superioare
- carnet de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru activitate de teren;

Firma "SIEBENBURGISCHES NUGAT" a fost înființată de Georg Draser în anul 1991 iar în anul 1996 a fost preluată de unul dintre fii acestuia, Uwe Draser, care a venit din Germania însuflețit de entuziasmul tinereții. Astfel s-a dezvoltat SIEBENBURGISCHES NUGAT - SN DECO, care asigura producția, importul și distribuția directă la magazinele specializate a decorațiunilor interioare.
Creșterea pieței cerea și dezvoltarea altor afaceri. Astfel, în grupul SIEBENBURGISCHES NUGAT au apărut și alte firme:
DRASER IMPORT-EXPORT
KLUWE
LARIANA
DRASIB
PLAST DNP
DOBEMAR
LARIANA

Expirat
SN DECO GROUP-angajeaza reprezentant vanzari Bucuresti  -  Siebenburgisches Nugat S.R.L