Slot Technician (Tehnician electromecanic)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii, domeniul tehnic – specializarea: electronica
  • Permis de conducere cat. B; dispus la calatorii mai mult de 80% din timpul de lucru;
  • Cunostinte de baza in domeniul ingineriei electrice (cunostinte de instalatii electrice de joasa tensiune);
  • Minim 1 an experienta pe o pozitie similara;
  • Atent la detalii;
  • Gandire tehnica;
  • Abilitati de organizare;
  • Atitudine proactiva;
  • Disponibilitate de invatare.

Descrierea jobului

Scopul principal al postului este acela de a asigura mentenanta aparatelor de tip slot-machines din punctele de lucru (agentii de pariuri) ale companiei din zona alocata, in vederea asigurarii functionarii optime a acestora.

Responsabilitati:
  • In urma solicitarilor primite, se deplaseaza in punctele de lucru din zona alocata in care au fost semnalate defectiuni ale aparatelor de tip slot-machines, asigura diagnosticarea problemelor aparute in cadrul echipamentelor (componente/soft) si determina cauzele acestora;
  • Executa reparatiile necesare, conform instructiunilor de lucru;
  • Mentine in permanenta legatura cu superiorul ierarhic si cu echipa pentru transmiterea informatiilor necesare in vederea bunei functionari a echipamentelor din punct de vedere tehnic;
  • Asigura activitatea de preventie, prin participarea/implicarea directa in activitatea de analiza a defectiunilor aparute si identificarea solutiilor de rezolvare.
Beneficii:
  • Masina de serviciu;
  • Pachet beneficii flexibile;
  • Tichete de masa;
  • Program flexibil.

Fortuna Entertainment Group (FEG) is part of Penta Investments Group, a Central European investment group founded in 1994, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Group provides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto games. Fortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 31 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos