Slot attendant / Supraveghetor jocuri

ORION BET SRL - 8 poziții
Tipul job-ului
Salariu 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

-fire sociabila, activa, cu bune abilitati de comunicare si aspect fizic placut
-persoana punctuala cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat
-abilitati de calcul numeric si de lucru cu banii
-studii medii
-disponibilitate de a lucra in ture
-experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj

Descrierea jobului

Beneficii:

- remuneratie: 6400 lei brut (4000 lei NET), intreaga suma pe contract (inclusiv spor de weekend si sporuri de noapte)
- perioada de training si acomodare
- instruire permanenta asigurata de companie
- mediu de lucru placut si dinamic
- tot "tips-ul" se distribuie catre personalul operator
- posibilitati clare de avansare: politica Efbet este sa promoveze manageri exclusiv din randul operatorilor cei mai performanti

Responsabilitati:

- Efectuarea platilor castigurilor
- Intocmirea raportului asupra platilor efectuate
- Servirea produselor de tip protocol catre clienti
- Supravegherea permanenta a aparatelor si modul de desfasurare a activitatii din sala de joc
- Explicarea regulilor de joc clientilor
- Raportarea catre superiorul ierarhic asupra neregulilor aparute in sala de jocuri
- Respectarea regulamentul de ordine interioara

Efbet este cea mai mare agenție de pariuri online din Bulgaria si liderul incontestabil al pieței land-based și online a jocurilor de noroc. Cu o experiență de peste 26 de ani, compania noastră combină o gamă largă de produse și servicii dedicate industriei de divertisment - platforma de pariuri online, jocuri de noroc și cazino online, sport-baruri și cazinouri live pe intreg teritoriul Bulgariei. La nivel de venituri, este al doilea operator din piață, surclasat doar de Loteria Națională. Grupul și-a început expansiunea internațională cu țările balcanice vecine și își propune să devină principalul operator de jocuri de noroc din Europa Centrală și de Est.
Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 25 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos