Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 21 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Slot attendant /Supraveghetor jocuri

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-fire sociabila, activa, cu bune abilitati de comunicare si aspect fizic placut
-persoana punctuala cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat
-abilitati de calcul numeric si de lucru cu banii
-studii medii
-disponibilitate de a lucra in ture

-experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj

Descrierea jobului

Beneficii:

- remuneratie: 3.000 lei net, intreaga suma pe contract (inclusiv spor de weekend si sporuri de noapte)
- perioada de training si acomodare
- instruire permanenta asigurata de companie
- mediu de lucru placut si dinamic

Responsabilitati:

- Efectuarea platilor castigurilor
- Intocmirea raportului asupra platilor efectuate
- Servirea produselor de tip protocol catre clienti
- Supravegherea permanenta a aparatelor si modul de desfasurare a activitatii din sala de joc
- Explicarea regulilor de joc clientilor
- Raportarea catre superiorul ierarhic asupra neregulilor aparute in sala de jocuri
- Respectarea regulamentul de ordine interioara

Efbet este cea mai mare agenție de pariuri online din Bulgaria si liderul incontestabil al pieței land-based și online a jocurilor de noroc. Cu o experiență de peste 26 de ani, compania noastră combină o gamă largă de produse și servicii dedicate industriei de divertisment - platforma de pariuri online, jocuri de noroc și cazino online, sport-baruri și cazinouri live pe intreg teritoriul Bulgariei. La nivel de venituri, este al doilea operator din piață, surclasat doar de Loteria Națională. Grupul și-a început expansiunea internațională cu țările balcanice vecine și își propune să devină principalul operator de jocuri de noroc din Europa Centrală și de Est.

Expirat
Slot attendant /Supraveghetor jocuri  -  ORION BET SRL