Publicat 26 Mai 2021 | Reactualizat 17 Iun 2021 | Expiră 25 Iun 2021

Slot attendant sala jocuri

CONFIDENTIAL
35 posturi

Candidatul ideal

Cerinte:

  • 12 clase liceu finalizate, cu sau fara diploma de bacalaureat;
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture;
  • Nu necesita experinta in domeniu si post.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Sa zambesti si sa fii pozitiv;
  • Sa fii receptiv la ce este nou si sa iti doresti sa inveti;
  • Sa iti placa sa lucrezi direct cu oamenii;
  • Sa fii activ si implicat;
  • Sa fii energic si entuziast;
  • Sa oferi clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare al aparatelor la regulile de joc;
  • Sa intocmesti situatia incasarilor zilnice si sa predai gestiunea;
  • Sa realizezi platile corespunzatoare castigurilor obtinute de catre clienti;
  • Sa supraveghezi permanent modul de desfasurare a acitivitatii in sala de jocuri.

Beneficii:
  • Program flexibil;
  • Training-uri, teambuilding-uri si reale sanse de promovare;
  • Salariu motivant + bonuri de masa;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Sporuri de noapte si de weekend, plus alte beneficii financiare.

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Slot attendant sala jocuri  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles