Slot Attendant- Operator Sala Jocuri Giurgiu (m/f)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2100 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Avem nevoie de forte noi si oameni cu initiativa in echipa noastra de la sala de jocuri din centru- Player.

Cum ar trebui sa fie persoana ideala:
  • Sa stie sa zambeasca;
  • Sa fie de gasca.
  • Sa fie dispusa sa invete.
  • Sa fie organizata;
  • Sa fie dispusa sa lucreze ture de noapte.

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Bonus lunar;
  • Concursuri;
  • Mariri salariale la 1 an, 2 ani samd;
  • Colegi buni si intelegatori;
  • Seriozitate;

Daca te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti cu descrierea de mai sus, trimite un CV si te contactam noi.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 2 iun. 2022 Expiră 4 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos